Preskočiť na obsah
Ľubomír Sojka

Stavebníctvo

Ľubomír Sojka

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Pinciná
Od roku
2019
IČO
52 196 852

Ľubomír Sojka

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
984 01 Pinciná
Na trhu od
1. februára 2019
IČO
52 196 852
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ľubomír Sojka

Ľubomír Sojka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Pinciná. Podniká od 1. februára 2019.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Ľubomír Sojka
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 196 852
Dátum vzniku
1. februára 2019
Miesto podnikania
984 01 Pinciná
Živnostenský register
Okresný úrad Lučenec, vložka č. 640-19929
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ľubomír Sojka zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ľubomír Sojka?

Miesto podnikania je v obci 984 01 Pinciná.

Čím sa Ľubomír Sojka zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Ľubomír Sojka?

IČO je 52 196 852.

Odkedy podniká Ľubomír Sojka?

Podnikanie začalo 1. februára 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ľubomír Sojka podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lubomir-sojka-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.